Manufacturer No:SR4G080
Manufacturer:Antenova
Type:GNSS Antennas - GPS GLONASS Galileo Beidou
Description:Antennas Agosti GNSS antenna
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Antenova |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | GNSS Antennas - GPS GLONASS Galileo Beidou |
| Product: | PCB Antennas |
| Type: | GNSS Antenna |
| Minimum Frequency: | 1.559 GHz |
| Maximum Frequency: | 1.609 GHz |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Length: | 9 mm |
| Width: | 5.8 mm |
| Height: | 1.7 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Antenova |
| Frequency Range: | 1.559 GHz to 1.609 GHz |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
FXC.24.52.0075X.A.dg
Brand:Taoglas

FXC.40.52.0075X.A.dg
Brand:Taoglas

955181004
Brand:TE Connectivity / Hirschmann

ANT-2.4-WRT-UFL-100
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

FTRA6171M6PWN-001
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

TG.66.0723
Brand:Taoglas
ANT-2.4-FPC-LV100UF
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

W6114B0100
Brand:Pulse Electronics

W3961B0100
Brand:Pulse Electronics

SRFL064-150
Brand:Antenova
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






