Manufacturer No:1301460151
Manufacturer:Molex
Type:AC Power Plugs & Receptacles
Description:AC Power Plugs & Receptacles COVERPLATE L5-15R FLIP LID DPLX
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | AC Power Plugs & Receptacles |
| RoHS: | Details |
| Product: | Plugs |
| Current Rating: | 15 A |
| Voltage Rating: | 125 V |
| Series: | 130146 |
| Tradename: | Woodhead Watertite |
| Brand: | Molex |
| Product Type: | AC Power Plugs & Receptacles |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Connectors |
| Unit Weight: | 1.070 lbs |
HOT
NSSC-3
Brand:Neutrik

HPT-CAPF
Brand:Amphenol Audio

1301460031
Brand:Molex

1301490054
Brand:Molex

NAC3FCA
Brand:Neutrik

213598-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1301550161
Brand:Molex

3-122-074
Brand:Schurter

HPT-CAPSD
Brand:Amphenol Audio

1301460151
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






