Manufacturer No:ACC-WMM30-E
Manufacturer:TDK-Lambda
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords WMM30 Interchangeable AC plug (Europe)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK-Lambda |
| Product Category: | AC Power Cords |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Cord |
| Wire Gauge - AWG: | 16 AWG |
| Cable Length: | 1.8 m |
| Current Rating: | 800 mA |
| Voltage Rating: | 80 V to 264 V |
| Brand: | TDK-Lambda |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | AC Power Cords |
| Series: | WMM30 |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Part # Aliases: | ACC-WMM30-E |
HOT
YP13_YC13
Brand:MEAN WELL

1700008921
Brand:Advantech

312019-01
Brand:Qualtek

3-133-826
Brand:Schurter

1300830284
Brand:Molex

311019-01
Brand:Qualtek

VL-0124-02-150K
Brand:Volex
1300830191
Brand:Molex

1300830113
Brand:Molex

PC-ASLK010M
Brand:Bel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






