Manufacturer No:P29022-M2
Manufacturer:Amphenol
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords 3 PIN 14AWGF-STR2M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Wire Gauge - AWG: | 14 AWG |
| Cable Length: | 2 m |
| Current Rating: | 15 A |
| Voltage Rating: | 600 V |
| Brand: | Amphenol SINE Systems |
| Product Type: | AC Power Cords |
| Series: | PowerBOSSlite M22 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Tradename: | PowerBOSSlite |
HOTAC06C05JP
Brand:Intel

YP22_YC12
Brand:MEAN WELL

1300830265
Brand:Molex

IL13P-S-C14-UC-3100-200
Brand:Schaffner

1036702
Brand:Phoenix Contact

1300030004
Brand:Molex

212099-01
Brand:Qualtek

1300000138
Brand:Molex

6051.2037
Brand:Schurter

1300830228
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






