Manufacturer No:223-00009
Manufacturer:Laird Connectivity
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords Sentrius IG60 Family AC Power Adapter UK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Laird Connectivity |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | UK |
| Type: | AC Power Cord |
| Current Rating: | 4 A |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Brand: | Laird Connectivity |
| Packaging: | Each |
| Product Type: | AC Power Cords |
| Series: | IG60 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Tradename: | Sentrius |
| Unit Weight: | 8.818490 oz |
HOTIL13+ Rewireable IEC Lock Japan PSE LSZH
Brand:Schaffner

PC-ABK030M
Brand:Bel

1300030004
Brand:Molex
AC06C13EU
Brand:Intel

PC-ASLK020M
Brand:Bel

P29016-M5
Brand:Amphenol SINE Systems

PC-ATLK030M
Brand:Bel
AC06C05EU
Brand:Intel
P28818-M6
Brand:Amphenol SINE Systems

3-135-930
Brand:Schurter
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






