Manufacturer No:381002-D01
Manufacturer:Qualtek
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qualtek |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | Italy |
| Type: | AC Power Cord |
| Receptacle: | IEC-320-C13 |
| Plug: | CEI 23-50 |
| Cable Length: | 2.5 m |
| Current Rating: | 10 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | Qualtek |
| Conductor Color Coding: | Brown Blue Green-Yellow |
| Power Rating: | 2.5 kW |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 75 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 8.640145 oz |
HOT
EP-CBPC250V3PUK
Brand:AAEON UP

AC-C7 EU
Brand:CUI Devices

P29008-M5
Brand:Amphenol SINE Systems

FCB-3029-ULX
Brand:Terasic Technologies
1702002605
Brand:Advantech

1300030053
Brand:Molex

3-133-826
Brand:Schurter

P29016-M5
Brand:Amphenol SINE Systems

3-133-810
Brand:Schurter

17238 10 B1
Brand:Volex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






