Manufacturer No:MTFC32GAZAQHD-AAT
Manufacturer:Micron Technology
Type:eMMC
Description:eMMC eMMC 256G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | eMMC |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 256 GB |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 1520 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFC16GAPALBH-AAT TR
Brand:Micron

S40FC004C1B2I00000
Brand:SkyHigh Memory

MTFC8GAMALGT-AAT
Brand:Micron

IS21TF32G-JCLI
Brand:ISSI

SDINBDA6-64G-ZA
Brand:SanDisk

SDINBDG4-8G-I1T
Brand:SanDisk

MTFC16GAPALBH-AAT
Brand:Micron

MTFC8GAMALBH-AAT
Brand:Micron

SDINBDG4-32G
Brand:SanDisk

IS21ES08GA-JCLI
Brand:ISSI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






