Manufacturer No:BP3621
Manufacturer:ROHM Semiconductor
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils WIRELESS CHARGER MODULE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Function: | Transmitter |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Length: | 26 mm |
| Width: | 35 mm |
| Height: | 1.5 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ROHM Semiconductor |
| Current Rating: | 160 mA |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
HOT
LTC4120EUD-4.2#PBF
Brand:Analog Devices
P9235A-RBNDGI
Brand:Renesas Electronics

WR424245-13K2-G
Brand:TDK
WMRR138F-0
Brand:Pulse Electronics

NXQ1TXH5/101J
Brand:NXP Semiconductors

STWLC38JRM
Brand:STMicroelectronics
760308105309
Brand:Wurth Elektronik
760308100110
Brand:Wurth Elektronik

WT151512-22F2-ID
Brand:TDK

BQ51051BRHLT
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






