Manufacturer No:LTC4125EUFD#PBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Wireless Charging ICs
Description:Wireless Charging ICs 5W AutoResonant Wireless Pwr Transmitter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Wireless Charging ICs |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transmitter |
| Input Voltage Range: | 3 V to 5.5 V |
| Operating Supply Voltage: | 3 V to 5.5 V |
| Operating Supply Current: | 1 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-20 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices |
| Product Type: | Wireless Charging ICs |
| Series: | LTC4125 |
| other: | 73 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.008783 oz |
HOT
BQ51221YFPT
Brand:Texas Instruments

BQ51051BYFPR
Brand:Texas Instruments

146179-8021
Brand:Molex

BQ51050BYFPR
Brand:Texas Instruments

IWTX5050DZEB6R3KF1
Brand:Vishay / Dale

WR111180-49F5-G
Brand:TDK
760308101208A
Brand:Wurth Elektronik

STWBC86JR
Brand:STMicroelectronics

WT505090-20K2-A10-G
Brand:TDK

WT202012-15F2-ID
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






