Manufacturer No:1631930000
Manufacturer:Weidmuller
Type:Wire Labels & Markers
Description:Wire Labels & Markers SCHT 5 S
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Weidmuller |
| Product Category: | Wire Labels & Markers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Tools & Accessories |
| Type: | Tag Holder |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | Beige |
| Width: | 9.5 mm |
| Series: | SCHT |
| Brand: | Weidmuller |
| Height: | 44.5 mm |
| Maximum Temperature: | + 100 C |
| Minimum Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Wire Labels & Markers |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Unit Weight: | 0.158733 oz |
HOT
QD-2000-3-01-QB48IN-5
Brand:Qualtek

151-03550
Brand:HellermannTyton

1610700000
Brand:Weidmuller
1SNG626135R0000
Brand:TE Connectivity
DWHF-24/8-0-STK
Brand:TE Connectivity
DWHF-3/1-0-SP
Brand:TE Connectivity

156-03233
Brand:HellermannTyton

D-SCE-1K-3.2-50-4
Brand:TE Connectivity / Raychem
1SNG626092R0000
Brand:TE Connectivity

PCL400103
Brand:Amphenol Pcd
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






