Manufacturer No:1610700000
Manufacturer:Weidmuller
Type:Wire Labels & Markers
Description:Wire Labels & Markers WKM 18/43 1 BG=50 EA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Weidmuller |
| Product Category: | Wire Labels & Markers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Markers |
| Type: | Cable Marker |
| Material: | Polypropylene (PP) |
| Color: | Transparent |
| Length: | 3.5 mm |
| Width: | 18 mm |
| Series: | WKM |
| Brand: | Weidmuller |
| Height: | 43 mm |
| Maximum Temperature: | + 80 C |
| Minimum Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Wire Labels & Markers |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Unit Weight: | 0.065610 oz |
HOT
0473460001
Brand:Weidmuller

ES-CAP-NO.0-O9-0-40MM
Brand:TE Connectivity / Raychem
M23053/8-008-C
Brand:TE Connectivity / Raychem

1631930000
Brand:Weidmuller

DWP-125-3/8-0-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem

151-04024
Brand:HellermannTyton

TMS-SCE-1.5K-3/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / AMP

151-03563
Brand:HellermannTyton
TMS-SCE-3/8-2.0-2
Brand:TE Connectivity / AMP

TMS-SCE-1-1/2-2.0-4
Brand:TE Connectivity / Raychem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






