Manufacturer No:APCL86P04
Manufacturer:Amphenol
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories Clamp sz 4 Silicone CLAMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Mounting Style: | Screw |
| Material: | Stainless Steel |
| Color: | Cream |
| Maximum Bundle Diameter: | 0.313 in |
| Width: | 0.45 in |
| Brand: | Amphenol Pcd |
| Family: | Clamp |
| Height: | 0.73 in |
| Inside Diameter: | 0.219 in |
| Product: | Cable Clamps |
| Secondary Color: | Gray |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
1610700000
Brand:Weidmuller

1631910000
Brand:Weidmuller

151-04036
Brand:HellermannTyton

0473460001
Brand:Weidmuller

2383853-6
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

EL8074-000
Brand:TE Connectivity

156-03231
Brand:HellermannTyton

S200-3-W1-22-9
Brand:TE Connectivity / Raychem
DWHF-19/6-0-STK
Brand:TE Connectivity

TMS-SCE-1K-1/8-2.0-4
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






