Manufacturer No:1854490000
Manufacturer:Weidmuller
Type:Wire Labels & Markers
Description:Wire Labels & Markers 5/5 PLUS MC NE WS CD=200 EA BX=1000
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Weidmuller |
| Product Category: | Wire Labels & Markers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Labels |
| Type: | MultiCard |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Color: | White |
| Width: | 5 mm |
| Series: | DEK |
| Brand: | Weidmuller |
| Height: | 5 mm |
| Legend: | Blank |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Wire Labels & Markers |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
| Unit Weight: | 0.003683 oz |
HOT
TMS-SCE-2X-1K-3/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

156-03233
Brand:HellermannTyton

09580019901
Brand:HARTING

STD01W-3
Brand:TE Connectivity

ES2000-NO.1-C1-0-STK
Brand:TE Connectivity / Raychem

1631930000
Brand:Weidmuller

151-03551
Brand:HellermannTyton

CC1339D04L
Brand:Amphenol Air LB France
TMS-SCE-3/8-2.0-2
Brand:TE Connectivity / AMP

151-04043
Brand:HellermannTyton
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






