Manufacturer No:151-04042
Manufacturer:HellermannTyton
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories MAGNET/TOP MOUNT J-HOOK 2"
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Type: | J-Hook |
| Material: | Steel |
| Width: | 1.32 in |
| Length: | 2 in |
| Brand: | HellermannTyton |
| Height: | 4.82 in |
| Product: | Cable Supports |
| Series: | Magnetic Mounts |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
151-04036
Brand:HellermannTyton

CC5516B06L
Brand:Amphenol Air LB France

CN9937-000
Brand:TE Connectivity
1SNG626092R0000
Brand:TE Connectivity

SO96-1-00
Brand:TE Connectivity / Raychem

1609801044
Brand:Weidmuller
DWHF-3/1-0-SP
Brand:TE Connectivity

151-04020
Brand:HellermannTyton

151-03561
Brand:HellermannTyton

TMS-SCE-1/8-2.0-9
Brand:TE Connectivity / Raychem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






