Manufacturer No:B127-004-H
Manufacturer:Tripp Lite
Type:Interface Modules
Description:Video Modules Tripp Lite HDMI Over Cat6 Extender Splitter w/ PoC 4-Port 4Ka.60Hz 4:4:4 TAA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Tripp Lite |
| Product Category: | Video Modules |
| Product Type: | Interface Modules |
| Product: | Splitters |
| Brand: | Tripp Lite |
| Compliance: | CCC CE FCC GS PSE TUV UL/cUL |
| Dimensions: | 1.17 in x 9.25 in x 3.94 in |
| Interface Type: | HDMI RJ45 |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Current: | 2 A |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Series: | HDMI |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT96VG-512M-P-EV
Brand:Advantech
96VG-NG730F16-3A
Brand:Advantech

AMO-D001E
Brand:Advantech

B119-002-UHD
Brand:Tripp Lite
Quadro PEG RTX4000
Brand:ADLINK Technology

DVP-7640E
Brand:Advantech

VEGA-3318-A0T0
Brand:Advantech
21P02J00BA
Brand:Intel
DVP-7630E
Brand:Advantech

B127P-004-H
Brand:Tripp Lite
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






