Manufacturer No:SKY-QUAD-P4000-BLK
Manufacturer:Advantech
Type:
Description:Video Modules Quadro P4000 8GB PCI-Ex16 DP*4 BULK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Video Modules |
| Product: | Graphic Cards |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 9.5 in x 4.4 in |
| Frequency: | 1.202 GHz |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Interface Type: | DP PCIe |
| Memory Type: | GDDR5 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
DVP-7633HE
Brand:Advantech

B127A-002-BHPH2
Brand:Tripp Lite
96VG-256M-PE-MA
Brand:Advantech

DVP-7041E
Brand:Advantech

OEM-VRC7008-H
Brand:MaxLinear
DVP-7033HE
Brand:Advantech

B119-4X1-MV
Brand:Tripp Lite

DVP-7634HE
Brand:Advantech

VEGA-2000M-XS0E
Brand:Advantech
SKY-QUAD-RTX8000-B
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






