Manufacturer No:SKY-QUAD-P400R-B
Manufacturer:Advantech
Type:
Description:Video Modules Quadro P400 2GB PCI-Ex16 MDP*3 FS (PG178) W
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Video Modules |
| Product: | Graphic Cards |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 5.7 in x 2.7 in |
| Frequency: | 1.228 GHz |
| Installed RAM: | 2 GB |
| Interface Type: | Mini-DP PCIe |
| Memory Type: | GDDR5 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
VEGA-2000M-XS0E
Brand:Advantech
Quadro PEG RTX4000
Brand:ADLINK Technology

VEGA-3314-A0T0
Brand:Advantech

AMO-D001E
Brand:Advantech
DVS-510-35IKE
Brand:Advantech
DVP-7033HE
Brand:Advantech

DVP-7020BE
Brand:Advantech

B127-004-H
Brand:Tripp Lite

96VG-NR2070SF16-6L
Brand:Advantech
96VG-2G-PE-MA2
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






