Manufacturer No:V82ZA2P
Manufacturer:Littelfuse
Type:Varistors
Description:Varistors 50 VAC 4J 135V-CL 1200A-PK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | ZA |
| Product: | MOVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | Radial |
| Voltage Rating AC: | 50 VAC |
| Voltage Rating DC: | 66 VDC |
| Varistor Voltage: | 90.2 V |
| Clamping Voltage: | 135 V |
| Diameter: | 7 mm |
| Peak Surge Current: | 1.2 kA |
| Surge Energy Rating: | 4 J |
| Capacitance: | 500 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Current Rating: | 1.2 A |
| Product Type: | Varistors |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Varistors |
| Type: | Low to Medium Voltage Radial Lead Varistor |
HOT
AVRH10C270KT350NA8
Brand:TDK

AVRM2012C720KT201M
Brand:TDK

V18AUMLA1206NH
Brand:Littelfuse

IsoM3-175-R-L2
Brand:Bourns

VCAS060318A400DZ
Brand:KYOCERA AVX

B72307S0351K101
Brand:EPCOS / TDK

PV150K4032R2
Brand:Bourns

TMOV14RP420M
Brand:Littelfuse

V2F105C150Y1FDP
Brand:KYOCERA AVX

ZV20K2220122NIR1
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






