Manufacturer No:V47ZA20P
Manufacturer:Littelfuse
Type:Varistors
Description:Varistors 30 VAC 23J 93V-CL 2KA-PK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | ZA |
| Product: | MOVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | Radial |
| Voltage Rating AC: | 30 VAC |
| Voltage Rating DC: | 38 VDC |
| Varistor Voltage: | 42 V to 52 V |
| Clamping Voltage: | 93 V |
| Diameter: | 20 mm |
| Peak Surge Current: | 2 kA |
| Surge Energy Rating: | 23 J |
| Capacitance: | 0.011 uF |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Littelfuse |
| Current Rating: | 20 A |
| Product Type: | Varistors |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Varistors |
| Type: | Low to Medium Voltage Radial Lead Varistor |
| Unit Weight: | 0.146494 oz |
HOT
VCAS080518A400DZ
Brand:KYOCERA AVX

V82ZA2P
Brand:Littelfuse

B72314S0321K101
Brand:EPCOS / TDK

V625LA80CP
Brand:Littelfuse
TMOV20RP300EL2T7
Brand:Littelfuse

V240CH8T
Brand:Littelfuse
TMOV20RP320EL2T7
Brand:Littelfuse

MLV0603E32003T
Brand:Vishay / BC Components

V18MLE0603NH
Brand:Littelfuse

AV17K1812801NIR1
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






