Manufacturer No:AVRH10C101KT4R7YA8
Manufacturer:TDK
Type:
Description:Varistors Ethernet 4.7pF 70VDC 0402 AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | AVRH |
| Product: | MLVs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Voltage Rating AC: | - |
| Voltage Rating DC: | 70 VDC |
| Varistor Voltage: | 115 V |
| Clamping Voltage: | 212 V |
| Diameter: | - |
| Peak Surge Current: | 1 A |
| Surge Energy Rating: | 0.03 J |
| Capacitance: | 4.7 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | TDK |
| Current Rating: | 1 A |
| Height: | 0.5 mm |
| Length: | 1 mm |
| other: | 10000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Width: | 0.5 mm |
HOT
AVRM1608C560KT101M
Brand:TDK
V07E50P
Brand:Littelfuse

V660LA100BP
Brand:Littelfuse

VCAS060318A400DZ
Brand:KYOCERA AVX

V2F105C150Y1FDP
Brand:KYOCERA AVX

V8ZS1P
Brand:Littelfuse

B72307S0301K101
Brand:EPCOS / TDK

MLV0603E32003T
Brand:Vishay / BC Components

B72214M0271K001
Brand:EPCOS / TDK

B72307S0251K101
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






