Manufacturer No:VTA3120626F540DZ
Manufacturer:KYOCERA AVX
Type:
Description:Varistors AEC-Q200 150C Working 26V .7J Clamping 54V 1206
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KYOCERA AVX |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | VTA3 |
| Product: | MLVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Voltage Rating DC: | 26 VDC |
| Surge Energy Rating: | 700 mJ |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | KYOCERA AVX |
| Height: | 1.02 mm |
| Length: | 3.2 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Tradename: | FLEXITERM |
| Type: | Multilayer Varistor |
| Width: | 1.6 mm |
HOT
V5.5MLA0603NH
Brand:Littelfuse

AVRH10C101KT1R2YE8
Brand:TDK

B72314S2321K101
Brand:EPCOS / TDK

V390CH8
Brand:Littelfuse

V625LA80CP
Brand:Littelfuse

VCAS080505A150DZ
Brand:KYOCERA AVX

V240CH8T
Brand:Littelfuse

B72307S0351K101
Brand:EPCOS / TDK

VCAS120618D400DZ
Brand:KYOCERA AVX

V18MLE0805NH
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






