Manufacturer No:MTFC256GASAONS-IT TR
Manufacturer:Micron Technology
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS uSSD 2T
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| Memory Size: | 256 GB |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Interface Type: | Serial |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Package / Case: | TFBGA-153 |
| Version: | v2.1 |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Micron |
| Product: | UFS |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 2000 |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
HOT
THGAF8G8T23BAIL
Brand:Kioxia America
MTFC256GAYAYEA-WT TR
Brand:Micron
MTFC256GBEAXHF-WT ES TR
Brand:Micron

MTFC64GAZAOTD-AIT
Brand:Micron

MTFC128GASAONS-AIT
Brand:Micron

UFS32G-TXA7-GA20
Brand:Kingston

UFS64G-TXA7-GA20
Brand:Kingston
SDINDDH6-64G-ZA
Brand:SanDisk
MTFC512GBCAVHE-WT ES TR
Brand:Micron

MTFC256GASAONS-AIT TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






