Manufacturer No:MTFC256GAVATTC-AAT
Manufacturer:Micron Technology
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS UFS 2T
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| Memory Size: | 256 GB |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 1520 |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
HOTMTFC256GBEAXHF-WT ES TR
Brand:Micron

MTFC256GASAONS-AAT
Brand:Micron
SDINDDH6-128G-XA2
Brand:SanDisk

MTFC128GASAONS-AIT TR
Brand:Micron

MTFC32GASAONS-IT TR
Brand:Micron
SDINFDK4-128G
Brand:SanDisk
MTFC64GAXAUEA-WT TR
Brand:Micron
MTFC256GAXAUEA-WT
Brand:Micron

THGJFAT0T44BAIL
Brand:Kioxia America
THGJFGT1E45BAIP
Brand:Kioxia America
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






