Manufacturer No:SM453230-121N7YP
Manufacturer:Bourns
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio & Signal Transformers LAN xfmr10GbEPoE+IEEE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Audio & Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Product: | LAN Transformers |
| Type: | LAN |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Frequency Range: | 1 MHz to 500 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Number of Channels: | Single |
| Application: | 10G Base-T |
| Length: | 4.7 mm |
| Width: | 3.3 mm |
| Height: | 2.9 mm |
| Series: | SM453230-xxxN7YP |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Bourns |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Transformers |
| Unit Weight: | 0.005961 oz |
HOTPMS9505.100NLT
Brand:Pulse Electronics

750318616
Brand:Wurth Elektronik

PA0510NL
Brand:Pulse Electronics

PM2180.011NL
Brand:Pulse Electronics

7499311614
Brand:Wurth Elektronik

78931812505
Brand:Wurth Elektronik

PAT6261.003NLT
Brand:Pulse Electronics

750319331
Brand:Wurth Elektronik

SM91501ALE
Brand:Bourns
PMS9505.125NLT
Brand:Pulse Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






