Manufacturer No:1382387
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Current Transformers
Description:Current Transformers PACT SPC-100-1A-D13
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Current Transformers |
| Current Rating: | 100 A |
| Termination Style: | Wire Terminals |
| Length: | 22 mm |
| Width: | 73 mm |
| Height: | 35 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Core Size: | 13 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 65 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Output Current: | 1 A |
| Product Type: | Current Transformers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Transformers |
HOTPMS9505.070NLT
Brand:Pulse Electronics

750319497
Brand:Wurth Elektronik
PMS9505.125NLT
Brand:Pulse Electronics

SM91501ALE
Brand:Bourns

750319565
Brand:Wurth Elektronik

PH9572.111ANLT
Brand:Pulse Electronics

Q4470-CLB
Brand:Coilcraft

14255R-100
Brand:Renesas / Dialog

7499311614
Brand:Wurth Elektronik

750318616
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






