Manufacturer No:P8AX09-6G-N-FF
Manufacturer:Citel
Type:RF Adapters - In Series
Description:Surge Suppressors RF Coaxial Surge Suppressor DC-6Ghz 25W N-FF Connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | P8AX-6G |
| Mounting Style: | In Line |
| Product: | Connector Protection Devices |
| Type: | RF Coaxial Protector |
| For Use With: | Radiocommunication |
| Voltage Rating: | 48 VDC |
| Current Rating: | 10 A |
| Termination Style: | Threaded |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Data Line Protection: | Type N Coax |
| Brand: | Citel |
| Frequency Range: | DC to 6 GHz |
| Height: | 25 mm |
| Length: | 67 mm |
| Product Type: | RF Adapters - In Series |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Tradename: | CITEL |
| Width: | 13.8 mm |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOT
1250A-3S-230
Brand:Bourns

DS41S-120
Brand:Citel

SPD2-550-3P0-R
Brand:Littelfuse
DLA-06D3-Ex
Brand:Citel

DLA2-24D3
Brand:Citel

MA15D1SI
Brand:Weidmuller

2807968
Brand:Phoenix Contact

M50-120T-A
Brand:Citel

TBU-DT085-100-WH
Brand:Bourns

1191886
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






