Manufacturer No:DLA-06D3-Ex
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Industrial Protection Devices |
| Type: | Surge Protector |
| Voltage Rating: | 6 V |
| Current Rating: | 300 mA |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Height: | 65 mm |
| Length: | 90 mm |
| other: | 8 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 13 mm |
HOT
2800531
Brand:Phoenix Contact
B180-12D3
Brand:Citel

TBU-RS085-300-WH
Brand:Bourns

DS72US-230S/G
Brand:Citel

DLAWS1-12D3
Brand:Citel

1191884
Brand:Phoenix Contact

KTS1675EUT-TR
Brand:Kinetic Technologies

DS240S-230/G
Brand:Citel

MJ8-CAT5E
Brand:Citel
B480-12D3
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






