Manufacturer No:XLF-123+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning REFLECTIONLESS LOW PASS FILTER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Low Pass Filters |
| Frequency Range: | DC to 12200 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-12 |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Series: | XLF |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 1.8 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | Reflectionless |
| Unit Weight: | 0.008410 oz |
HOTRHPF-500+
Brand:Mini-Circuits

SCW-2-332+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-4951+
Brand:Mini-Circuits

XLF-73+
Brand:Mini-Circuits

ZC16PD-02183-S+
Brand:Mini-Circuits
ZAPD-30-S+
Brand:Mini-Circuits

HFCQ-2902+
Brand:Mini-Circuits

LFCN-180+
Brand:Mini-Circuits

ZFRSC-4-842-S+
Brand:Mini-Circuits

LFCN-80+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






