Manufacturer No:ZN2PD2-63-S+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 2 Ways DC Pass Power Splitter 350 - 600
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Power Dividers |
| Frequency: | 3.175 GHz |
| Frequency Range: | 350 MHz to 6 GHz |
| Bandwidth: | 5650 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMA |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Series: | ZN2PD2 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Mini-Circuits |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Filters |
HOT
HFCQ-3652+
Brand:Mini-Circuits
ZLSS-4R8G-S+
Brand:Mini-Circuits

HFCN-9700+
Brand:Mini-Circuits

B39522B8377L210
Brand:RF360

CBP4-3180AG+
Brand:Mini-Circuits

B39612B8382L210
Brand:RF360
BFCQ-1932+
Brand:Mini-Circuits

B39652B8380L210
Brand:RF360

X4C40K1-30S
Brand:Anaren
ZX10-2-332-S+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






