Manufacturer No:EP2W1+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning MMIC POWER SPLTR SURFACE MOUNT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Splitter Filter Modules |
| Frequency: | 5.15 GHz |
| Frequency Range: | 900 MHz to 9.5 GHz |
| Bandwidth: | 9 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-32 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | EP2W1+ |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 3.4 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | 2-Way MMIC |
| Unit Weight: | 0.022561 oz |
HOTLFCW-8000+
Brand:Mini-Circuits
BFCQ-1932+
Brand:Mini-Circuits

XLF-123+
Brand:Mini-Circuits

LFCG-2600+
Brand:Mini-Circuits

EP2W1+
Brand:Mini-Circuits

B39242B7539P810
Brand:RF360

HFCG-4000+
Brand:Mini-Circuits

LFCN-180+
Brand:Mini-Circuits

QPQ4900TR7
Brand:Qorvo
B39662B8385L210
Brand:RF360
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






