Manufacturer No:B39522B8377L210
Manufacturer:Qualcomm RF360
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning 50 Ohms SMD/SMT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qualcomm RF360 |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | BAW Filters |
| Frequency Range: | 5.17 GHz to 5.33 GHz |
| Bandwidth: | 160 MHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1.4 mm x 1.1 mm x 0.63 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | RF360 |
| Insertion Loss: | 1.5 dB |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting: | PCB Mount |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Filters |
| Part # Aliases: | B8377 |
HOTBFCQ-1932+
Brand:Mini-Circuits

ZC16PD-02183-S+
Brand:Mini-Circuits

BFCN-3010+
Brand:Mini-Circuits

ZFSCJ-2-232-S+
Brand:Mini-Circuits

EP2W1+
Brand:Mini-Circuits

X4C40K1-30S
Brand:Anaren
BFCQ-1162+
Brand:Mini-Circuits

SBTC-2-10LX+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-1572+
Brand:Mini-Circuits

X4BD130LTI
Brand:Anaren
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






