Manufacturer No:24101
Manufacturer:SpotSee
Type:Multiple Function Sensor Modules
Description:Multiple Function Sensor Modules TiltWatch XTR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Tilt Indicators |
| Type: | XTR |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Brand: | SpotSee |
| Description/Function: | TiltWatch XTR |
| Dimensions: | 74.27 mm x 60.31 mm x 5.29 mm |
| Height: | 5.29 mm |
| Length: | 74.27 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 60.31 mm |
| Unit Weight: | 4 lbs |
HOT
MTI-680G
Brand:Movella / Xsens

101990961
Brand:Seeed Studio

SEN0385
Brand:DFRobot

TB-IND-TOF-1-RS485
Brand:Terabee

ADTF3175BMLZ
Brand:Analog Devices
ZN-PD03
Brand:Omron Automation and Safety

Z25000Z2910Z001Z21
Brand:EPCOS / TDK

KIT0150
Brand:DFRobot

SEN-18009
Brand:SparkFun

VL53L8CXV0GC/1
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






