Manufacturer No:XM125
Manufacturer:Acconeer
Type:Distance Sensor Modules
Description:Distance Sensor Modules Entry+ Radar sensor Module with A121
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Acconeer |
| Product Category: | Distance Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Type: | Radar Module |
| Sensing Distance: | 20 m |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 3.3 V |
| Interface Type: | GPIO I2C UART |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Dimensions: | 18.6 mm x 15 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Acconeer |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Distance Sensor Modules |
| other: | 420 |
HOTQT50R-EU-RHQ
Brand:Banner Engineering

114993069
Brand:Seeed Studio

49000K
Brand:SpotSee

101990666
Brand:Seeed Studio

101991022
Brand:Seeed Studio
SX5-M70
Brand:Banner Engineering

SEN-18009
Brand:SparkFun

V-Link-200
Brand:LORD Microstrain

MTI-680G
Brand:Movella / Xsens

110991068
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






