Manufacturer No:DS2401Z+T&R
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs Silicon Serial Number
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Data Bus Width: | 64 bit |
| Supply Voltage - Max: | 6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.8 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOT-223-4 |
| Interface Type: | 1-Wire |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Data Rate: | 16.3 kb/s |
| Memory Type: | ROM |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | DS2401 |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Type: | Network Controller & Processor |
| Part # Aliases: | DS2401Z 90-2401Y+000 |
| Unit Weight: | 0.003951 oz |
HOT
DS28C22Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
DS28E16GA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC508A-SSHDA-T
Brand:Microchip Technology

DS2401+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC608A-SSHDA-T
Brand:Microchip Technology

DS1990R-F5#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC508A-MAHCZ-T
Brand:Microchip Technology

ATSHA204A-MAHDA-T
Brand:Microchip Technology

SLS32AIA010MKUSON10XTMA2
Brand:Infineon Technologies

DS28C50Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






