Manufacturer No:AT97SC3205-H3M4500B
Manufacturer:Microchip
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs Prod FF Ind SPI TPM 4x4 32VQFN CEK Bulk
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-32 |
| Interface Type: | SPI |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Microchip Technology |
| Maximum Clock Frequency: | 45 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | AT97SC3205 |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Unit Weight: | 0.001414 oz |
HOT
ATECC108A-SSHCZ-T
Brand:Microchip Technology

DS28E18Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX66250ESA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC108A-MAHCZ-T
Brand:Microchip Technology

DS1990R-F3#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

IPL-CHP1.8V
Brand:Design Gateway
ST33HTPH2X32AHD5
Brand:STMicroelectronics

SHA105-MAVDA-T
Brand:Microchip Technology

DS2411R+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS28E35P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






