Manufacturer No:HCS515-I/P
Manufacturer:Microchip
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs w/ serial interface
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Data Bus Width: | 64 bit |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Package / Case: | PDIP-14 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Microchip Technology |
| Height: | 3.3 mm |
| Length: | 19.05 mm |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | HCS515 |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Tradename: | KEELOQ |
| Width: | 6.35 mm |
| Unit Weight: | 0.057144 oz |
HOT
ATECC608A-SSHCZ-T
Brand:Microchip Technology

AT97SC3205T-G3M4C-00
Brand:Microchip Technology

DS28C16Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT97SC3205-X3A12-10
Brand:Microchip Technology

DS2401P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT97SC3205T-G3M4C-10
Brand:Microchip Technology

DS28E18Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ECC204-MAVCZ-T
Brand:Microchip Technology
ST33HTPH2X32AHD5
Brand:STMicroelectronics

DS2401Z+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






