Manufacturer No:ATECC608B-SSHDA-T
Manufacturer:Microchip
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs ECC/ECDH I2C SOIC T/R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 2 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Interface Type: | I2C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Microchip Technology |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Supply Current - Max: | 1 mA |
| Type: | Secure Element |
HOTSHA104-SSVDA-T
Brand:Microchip Technology
ST33HTPH2X32AHE4
Brand:STMicroelectronics

ATECC108A-SSHDA-B
Brand:Microchip Technology

DS1990R-F3#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS2401+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

HCS515-I/SL
Brand:Microchip Technology

ATECC608B-SSHCZ-B
Brand:Microchip Technology

SE050C1HQ1/Z01SCZ
Brand:NXP Semiconductors

DS28E36BQ+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT88SC118-SH-CN-T
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






