Manufacturer No:AT97SC3204-U2MA-10
Manufacturer:Microchip
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs TPM LPC IND 40-MLF SIGNED EK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Interface Type: | LPC |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Microchip Technology |
| Maximum Clock Frequency: | 33 MHz |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | AT97SC3204 |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Unit Weight: | 0.004138 oz |
HOT
DS2401A+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC108A-MAHDA-T
Brand:Microchip Technology

MAX66242ESA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS2478ATB/VY+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
ST33HTPH2X32AHD5
Brand:STMicroelectronics

ATECC508A-SSHDA-T
Brand:Microchip Technology

DS1990R-F3#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC608B-MAVDA-S
Brand:Microchip Technology

ATECC608B-MAVDA-T
Brand:Microchip Technology

STSAFA110DFSPL02
Brand:STMicroelectronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






