Manufacturer No:IS61C5128AS-25HLI
Manufacturer:ISSI
Type:SRAM
Description:SRAM 4M (512Kx8) 25ns Async SRAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ISSI |
| Product Category: | SRAM |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Organization: | 512 k x 8 |
| Access Time: | 25 ns |
| Maximum Clock Frequency: | - |
| Interface Type: | Parallel |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
| Supply Current - Max: | 15 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | sTSOP-32 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ISSI |
| Memory Type: | SDR |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | SRAM |
| Series: | IS61C5128AS |
| other: | 234 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Type: | Asynchronous |
| Unit Weight: | 0.009171 oz |
HOT
CY7C199D-10VXIT
Brand:Infineon Technologies

CY7C1009D-10VXIT
Brand:Infineon Technologies

70V25L25PFGI
Brand:Renesas Electronics

23LC1024-E/ST
Brand:Microchip Technology

23LCV1024T-I/ST
Brand:Microchip Technology

CY62128EV30LL-45ZXIT
Brand:Infineon Technologies

23LCV1024-I/SN
Brand:Microchip Technology

CY7C1353G-100AXC
Brand:Infineon Technologies

CY7C1350G-133AXC
Brand:Infineon Technologies

71024S12TYG8
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






