Manufacturer No:8483A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment Power sensor 75-ohm 100 kHz to 2 GHz -30 to +20 dBm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| Equipment Type: | RF Power Sensors |
| Frequency Range: | 100 kHz to 600 kHz |
| Brand: | Keysight |
| Cable Type: | USB cable Type A t |
| Compliance: | CSA |
| Height: | 88.5 mm |
| Length: | 348.3 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 212.6 mm |
HOT
RFP3008
Brand:B&K Precision

U8487A
Brand:Keysight
P9371B/001
Brand:Keysight
P9375B/001
Brand:Keysight

E8486A
Brand:Keysight

N8488A
Brand:Keysight

RFM3004-GPIB
Brand:B&K Precision
P9384B/001
Brand:Keysight

RFP3006
Brand:B&K Precision

CHK-NON-F
Brand:Pico Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






