Manufacturer No:U2001B
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment USB Sensor 10MHz to 6GHz (-30 dBm to +44 dBm)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 10 MHz to 6 GHz |
| Brand: | Keysight |
| Cable Type: | USB 2.0 Type A |
| Height: | 84 mm |
| Length: | 308 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 115 mm |
HOTU2022XA
Brand:Keysight

U2000B
Brand:Keysight

U2021XA
Brand:Keysight

85091D/0DC
Brand:Keysight

L2065XA
Brand:Keysight

E9327A
Brand:Keysight

W8486A
Brand:Keysight

RFM3004-GPIB
Brand:B&K Precision

RFP3006
Brand:B&K Precision

8481D
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






