Manufacturer No:U8485A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment USB Power Sensor; 10MHz-33GHz; -33dBm to +20dBm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 10 MHz to 33 MHz |
| Brand: | Keysight |
| Cable Type: | USB 2.0 Type A |
| Height: | 35.9 mm |
| Length: | 136.5 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 46 mm |
HOT
EVNA-63+
Brand:Mini-Circuits
P9372B/001
Brand:Keysight

U2062XA
Brand:Keysight

L2056XA
Brand:Keysight

U2063XA
Brand:Keysight

U2054XA
Brand:Keysight

P9374B/001
Brand:Keysight

FLC-6FT-SMSM+
Brand:Mini-Circuits

U8485A
Brand:Keysight

E9300A
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






