Manufacturer No:N1922A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment P-series Power Sensors. -35dBm to +20dBm 50MHz - 40GHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 50 MHz to 40 GHz |
| Brand: | Keysight |
| Height: | 27 mm |
| Length: | 135 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 40 mm |
HOTP9371B/001
Brand:Keysight

RFP3018
Brand:B&K Precision

RFM3002-GPIB
Brand:B&K Precision

RFP3118
Brand:B&K Precision

RFP3040
Brand:B&K Precision

CHK-NON-F
Brand:Pico Technology

RFP3140
Brand:B&K Precision

FLC-2FT-SMSM+
Brand:Mini-Circuits

N8482H
Brand:Keysight

U2000H
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






