Manufacturer No:G200N50W4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-2.2GHz 200Watts -50C to +150C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 200 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 2.2 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 0.87 in |
| Width: | 0.375 in |
| Height: | 0.135 in |
| Packaging: | Tray |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Features: | - |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 150 C |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
HOT
G450N50W4
Brand:Anaren

CH02016-25RJFT
Brand:Vishay / Sfernice

E150N50X4
Brand:Anaren

MIC5000BFLMGNHT5
Brand:Vishay / Electro-Films

CH0402-25RJFPT
Brand:Vishay / Sfernice

A100N50X4A
Brand:Anaren
UBR0402A250FZTR
Brand:KYOCERA AVX

CH0402-150RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

FC0402E1000BST1
Brand:Vishay / Thin Film

C8A50Z4B
Brand:Anaren
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






