Manufacturer No:VCNL36825T
Manufacturer:Vishay
Type:Proximity Sensors
Description:Proximity Sensors PROXSENS LOW PROFILE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Sensing Method: | Optical |
| Sensing Distance: | 200 mm |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Output Configuration: | I2C |
| Brand: | Vishay Semiconductors |
| Height: | 0.5 mm |
| Length: | 2 mm |
| Maximum Frequency: | 400 kHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Current: | 200 uA |
| Operating Supply Voltage: | 2.64 V to 3.6 V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Proximity Sensors |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.64 V |
| Width: | 1.25 mm |
HOT
59156-1-T-02-A
Brand:Littelfuse

E2K-L13MC1
Brand:Omron Automation and Safety

Si1151-AB00-GM
Brand:Silicon Labs

Z4D-C01
Brand:Omron Electronics

59135-020
Brand:Littelfuse

SI1153-AB9X-GM
Brand:Silicon Labs

59150-1-S-02-A
Brand:Littelfuse

59140-4-S-02-F
Brand:Littelfuse

VL6180V1NR/1
Brand:STMicroelectronics

Si1152-AB00-GM
Brand:Silicon Labs
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






