Manufacturer No:CUSA-TR50-05-2000-WC68
Manufacturer:CUI Devices
Type:
Description:Proximity Sensors ulstrasonic transceiver aluminum 50 degrees 5M range IP68 wires/connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Sensing Method: | Ultrasonic |
| Sensing Distance: | 5 m |
| Mounting Style: | Wire |
| Output Configuration: | Analog |
| Brand: | CUI Devices |
| Height: | 9 mm |
| Maximum Frequency: | 59.5 kHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Voltage: | 150 V |
| Packaging: | Box |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 150 V |
HOT
59025-4-T-02-F
Brand:Littelfuse

E2E-X18MC1L30 2M
Brand:Omron Automation and Safety

LGCTB3CA01-000
Brand:Honeywell

VCNL4040M3OE-H3
Brand:Vishay Semiconductors

E2C-ED02-F
Brand:Omron Automation and Safety

E2EW-X12C318 2M
Brand:Omron Automation and Safety

59060-1-T-02-A
Brand:Littelfuse

TL-W3MC1-R
Brand:Omron Automation and Safety

PL-001L-N
Brand:KEMET

SS-430
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






