Manufacturer No:DMVA2ZCE
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Processors - Application Specialized
Description:Processors - Application Specialized
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Processors - Application Specialized |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | NFBGA-338 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Texas Instruments |
| Height: | 0.89 mm |
| Length: | 13 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Processors - Application Specialized |
| other: | 160 |
| Subcategory: | Processors - Application Specialized |
| Width: | 13 mm |
HOT
MT8390AV/AZA
Brand:MediaTek
T1020NXE7MQB
Brand:NXP Semiconductors

OMAP3530ECUS72
Brand:Texas Instruments
5432AAAN
Brand:Texas Instruments

MT8385V/AZA
Brand:MediaTek
PM8393-PGI
Brand:Microchip Technology

PICASO
Brand:4D Systems
R8A774B0HA01BG#G0
Brand:Renesas Electronics

OMAP3530ECBB
Brand:Texas Instruments

OMAP3503ECBB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






