Manufacturer No:58303-1601
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4010S+
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 11.75 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
VMUSAV30XSXX
Brand:Carlo Gavazzi

DFR0946
Brand:DFRobot
TPSM63602RDHR
Brand:Texas Instruments

MPM3690GBF-30B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

MPM3695GRF-25-0022
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
58312-1040
Brand:CCS

Z63000Z2910Z01Z83
Brand:EPCOS / TDK

1296467
Brand:Phoenix Contact
TPSM63603V3RDHR
Brand:Texas Instruments

416040010-3
Brand:Digital View
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






