Manufacturer No:410-294-B
Manufacturer:Digilent
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Power Bricks 3.3V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Digilent |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Supplies |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Output Voltage: | 3.3 V |
| Output Current: | - 320 mA 350 mA |
| Brand: | Digilent |
| Input Voltage Min: | 4.5 V |
| Output Power: | 2.2 W |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Series: | PowerBRICK |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.211644 oz |
HOT
MAXM17626AMB+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

710-0003-02
Brand:SchmartBoard

MPM3690GBF-30B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

SHJWD200WEWLS230
Brand:Carlo Gavazzi
103990564
Brand:Seeed Studio

DFR0849
Brand:DFRobot

MPM3690GBF-20B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

M025-B
Brand:M5Stack

2156
Brand:Tinkerforge

58312-1354
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






