Manufacturer No:B84111A0000A060
Manufacturer:TDK
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 6A 115/250V 2-LINE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 1-Phase EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 250 VAC 250 VDC |
| Current Rating: | 6 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Screw |
| Leakage Current: | 369 uA |
| Approvals: | UL CSA IEC/EN |
| Series: | B84111A |
| Packaging: | Bulk |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 32 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Part # Aliases: | B84111AA60 |
| Unit Weight: | 4.285301 oz |
HOT
3-134-832
Brand:Schurter

1-2405082-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

B84113C0000B110
Brand:EPCOS / TDK

FN3288-230-40-C21-R65
Brand:Schaffner
B84299D2160E001
Brand:EPCOS / TDK

3-134-829
Brand:Schurter

3-134-837
Brand:Schurter

3-137-017
Brand:Schurter

3-137-000
Brand:Schurter

FN3288-230-40-C17-R65
Brand:Schaffner
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






